KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14764122
nr 1476 4122
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, Djurgårdsfärja. Olja på duk, 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 61x71 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:46:23
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm